ЗС рф випустили по Україні близько 100 ракет

ЗС рф випустили по Україні близько 100 ракет

За словами Юрія Ігната, ЗС рф перевершила своє попереднє “досягнення”, коли 10 жовтня вдарили по Україні 84 ракетами. Йдеться про снаряди повітряного базування типу Х-101 та Х-555 та морські “Калібри”.

У вівторок, 15 листопада, російські окупанти випустили у напрямку України не менше сотні ракет. Щодо цього сьогоднішній масований обстріл України став рекордним і перевершив 10 жовтня, коли територію України росіяни обстріляли 84 ракетами. Про це повідомив речник ВПС Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Ігнат зазначив, що українські ППО працюють та збили частину снарядів.

“По всій території України вже випущено 80 ракет і летить ще приблизно 20, — пояснив представник ВПС. — Тобто вже близько 100 ракет випущено по території України”.

Спікер назвав це масованим ракетним ударом, основною метою якого є критична інфраструктура, але при цьому вони попадають і по житлових будинках.

Спікер не повідомив про кількість збитих ракет — відомості уточнюються. Водночас назвав різновид снарядів, випущених по Україні в межах масованого обстрілу 15 листопада. Йдеться про ракети типу Х-101 та Х-555 повітряного базування. Їх запускали з літаків російської стратегічної авіації ТУ-95 та ТУ-160. Основну групу випустили з району Каспійського моря та Ростовської області.

Були й ракети на кшталт “Калібр”, які запускалися з Чорного моря.

“Традиційний запуск із району Каспію та Ростовської області. Літаки стратегічної авіації — бомбардувальники Ту-95, Ту-160”, — пояснив спікер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *