Вартість послуг знижує Starlink

Вартість послуг знижує Starlink

Starlink, сервіс для Інтернету з космосу, який надає SpaceX, повідомляє клієнтів гарними новинами: їхні місячні підписки було зменшено у відповідь на “місцеві ринкові умови”.

Я отримав одне з цих сповіщень щодо своєї послуги Starlink RV, яка зазвичай коштує мені 124 євро щомісяця в Нідерландах. Там сказано: “З 24.08.2022 Starlink знижує вашу щомісячну плату за обслуговування до 105 євро”.

Зниження цін вітається в той час, коли все інше дорожчає через інфляцію. “Зниження ціни залежить від умов вашого місцевого ринку та має на меті відобразити паритет купівельної спроможності наших клієнтів”, — йдеться в повідомленні.

Інші повідомляють про подібні знижки в місцях по всьому світу. Наприклад, на Reddit особа у Великій Британії повідомляє про зниження щомісячної плати до 75 фунтів стерлінгів (зниження з 89 фунтів стерлінгів), у Мексиці до 1100 мексиканських песонь (зменшення з 2299 мексиканських песонь), а в Німеччині до 80 євро (зниження зі 100 євро). Користувачі в Чилі та Бразилії повідомляють про зниження цін приблизно на 50 відсотків. Вибіркова перевірка відповідних сторінок сервісу Starlink у кожній країні підтверджує наведені вище заяви.

Ситуація в США, де курс долара різко зростає по відношенню до іноземних валют, менш однозначна. Людина в Неваді повідомляє, що отримала знижку до $85 (було $110), але на власних сторінках Starlink все ще відображається ціна місячної підписки в $110 після одноразової покупки комплекту обладнання за $599. Кілька інших людей, які стверджують, що вони зі США, відзначають, що вони не отримали жодного зниження ціни.

Поки що немає згадок про зниження швидкості чи додавання суворих обмежень щодо даних після підписок зі знижкою. SpaceX і T-Mobile пізніше сьогодні проведуть спільний захід, на якому Ілон Маск буде присутній, щоб оголосити про плани щодо “збільшення зв’язку”. Незрозуміло, чи ця подія має відношення до нових цін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *